5. a 6.7. (pátek a sobota) bude z důvodů státních svátků ZAVŘENO. Všechny objednávky budou expedovány hned v pondělí

OXVA Xlim Go elektronická cigareta 1000mAh Pink

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 4746
399 Kč
OXVA Xlim Go elektronická cigareta 1000mAh Pink

Oxva Xlim GO je již několikátou iterací řady Xlim. Koncepčně navazuje na zbylé zařízení produktové řady a v prvné řadě byl brán ohled především na jednoduchost a vzhled zařízení.

POD zařízení je zhotoveno z plastu a umělé kůže. Celek je spojen ve velmi harmonický a exlusivní design. Rozměry činí: 113,7mm x 26mm x 14,6mm a se svou váhou, která dosahuje pohých 41g se jedná o skvělé "kapesní" zařízení.

Ačkoliv může u verze GO absence displeje a žhavícího tlačítka mírně zamrzet, stále máte k dispozici automatický potah a LED notifikace. LED dioda je umístěna ve znaku X na přední straně zařízení. Mimo chybové hlášky ukazuje také aktuální stav baterie (zelená: 100-60%, modrá: 60-20%, červená 20-0%). Posuvník pro regulaci tuhosti potahu je přítomen a naleznete jej na pravé straně, jak je zvykem u zbylých zařízení Xlim řady.

Ke svému chodu je zařízení osazeno kvalitním čipem, poskytujícím maximální výkon až 30W, standardní ochranné prvky, rychlé nabíjení zabudované 1000mAh baterie prostřednictvím portu USB-C v podstavě. Poskytne vám tak dlouhou dobu i pro celodenní vapování a v případě potřeby rychlé nabití již za 30 minut.

Podporovanými cartridgemi jsou Xlim V3 s objemem 2ml a vrchním plněním bez potřeby vyjímání ze zařízení, známými pro své skvělé a výrazné podání chuti liquidu. Ty přichází ve čtyřech odporových variantách (0,4Ω; 0,6Ω; 0,8Ω; 1,2Ω), snadno si tak mezi nimi najdete tu nejvhodnější pro vás. Je však zpětně kompatibilní také s původními cartridgemi verze Xlim V2.

Parametry:
Rozměry: 113,7mm x 26mm x 14,6mm
Hmotnost: 41g
Rozsah výstupního výkonu: 5W – 30W
Rozmezí odporu: 0,33Ω - 3Ω
Objem cartridge: 2ml
Baterie: 1000mAh zabudovaná
Nabíjení: USB-C 5V/2A
Použité materiály: Plast, umělá kůže, PCTG

Obsah balení:
1x Zařízení OXVA Xlim GO
1x Cartridge Xlim V3 (0,8Ω)
1x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty