5. a 6.7. (pátek a sobota) bude z důvodů státních svátků ZAVŘENO. Všechny objednávky budou expedovány hned v pondělí

Elf Bar ELFA (lze dobít a doplnit)

Nechcete svou jednorázovku zahazovat hned, jak ji dovapujete? Elf Bar ELFA má pro Vás elegantní řešení, které je jednoduché a velmi praktické. Jsou jím předplněné pody a nabíjecí baterie.

Bezstarostné jednorázové elektronické cigarety nevyžadující nastavování mají jednu nevýhodu, jakmile je dovapujete, musíte je vyhodit. S Elf Bar ELFA ale nic takového nehrozí, baterii totiž lze velice snadno nabít prostřednictvím USB-C portu a v případě, že Vám dojde v e-cigaretě náplň, tak Vás nečeká žádné složité doplňování, jednoduše totiž vyměníte prázdný pod za nový, který je již naplněný. Ten do baterie prostě zasunete a můžete hned vapovat.

Každá baterie nabízí kapacitu až 500mAh a každý předplněný pod objem až 2ml. V něm najdete chuťově výrazný e-liquid s nikotinovou solí o síle 20mg. O jeho odpařování se stará kvalitní mesh spirálka, která poskytuje rychlé a rovnoměrné žhavení. S každým podem na Vás čeká až 600 potahů.

Takhle jednoduché je používání Elf Bar ELFA, jenž spojilo jednoduchost jednorázové e-cigarety spolu s praktičností nabíjení a výměny předplněných podů. Díky tomu si bez starostí užijete pohodové vapování, aniž byste se museli o cokoliv starat.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem
Nahoru
Další produkty