Spotřební daň vejde v platnost již 1.4.2024 a s tím i navýšení cen - zásobte se!

Elf Bar ELFA elektronická cigareta 500mAh Watermelon 20mg

Dostupnost Skladem
Kód: 4365
199 Kč
Elf Bar ELFA elektronická cigareta 500mAh Watermelon 20mg

Osvěžující a lahodná chuť vodního melounu.

 

Nechcete svou jednorázovku zahazovat hned, jak ji dovapujete? Elf Bar ELFA má pro Vás elegantní řešení, které je jednoduché a velmi praktické. Jsou jím předplněné pody a nabíjecí baterie.

Bezstarostné jednorázové elektronické cigarety nevyžadující nastavování mají jednu nevýhodu, jakmile je dovapujete, musíte je vyhodit. S Elf Bar ELFA ale nic takového nehrozí, baterii totiž lze velice snadno nabít prostřednictvím USB-C portu a v případě, že Vám dojde v e-cigaretě náplň, tak Vás nečeká žádné složité doplňování, jednoduše totiž vyměníte prázdný pod za nový, který je již naplněný. Ten do baterie prostě zasunete a můžete hned vapovat.

Každá baterie nabízí kapacitu až 500mAh a každý předplněný pod objem až 2ml. V něm najdete chuťově výrazný e-liquid s nikotinovou solí o síle 20mg. O jeho odpařování se stará kvalitní mesh spirálka, která poskytuje rychlé a rovnoměrné žhavení. S každým podem na Vás čeká až 600 potahů.

Takhle jednoduché je používání Elf Bar ELFA, jenž spojilo jednoduchost jednorázové e-cigarety spolu s praktičností nabíjení a výměny předplněných podů. Díky tomu si bez starostí užijete pohodové vapování, aniž byste se museli o cokoliv starat.

 

Kapacita baterie: 500mAh
Nabíjení: USB-C
Objem cartridge: 2ml (až 600 potahů)
Poměr PG/VG: 50/50
Obsah nikotinu: 20mg SALT (nikotinová sůl)


Obsah balení:
1x dobíjitelná e-cigareta Elf Bar ELFA
1x přednaplněná cartridge Elf Bar ELFA Pods 2ml

 

 

Nemusíte nic nastavovat, ani nic mačkat, Elf Bar ELFA nemá žádné tlačítko a pro vapování si tak stačí jednoduše potáhnout z náustku.

Ovládání

 

 

 

Nestarejte se o plnění a užijte si už předplněné pody. Došel Vám v podu e-liquid? Jednoduše vyměňte prázdnou plastovou nádržku za plnou. Do baterie ji prostě zasunete a vapujete dál.

Pod

 

 

Na rozdíl od jednorázové e-cigarety, Elf Bar ELFA lze pohodlně nabíjet pomocí USB-C portu a e-cigaretu tak po vybití nemusíte vyhazovat. O tom, kdy baterii nabít, Vás informuje barevný LED indikátor.

Nabíjení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: