V sekci VÝPRODEJ naleznete zboží, které již nadále nebudeme mít v nabídce

Steam Crave Aromamizer Supreme V3 Advanced Edition RDTA, silver

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 2588
1 599 Kč
Steam Crave Aromamizer Supreme V3 Advanced Edition RDTA, silver

Aromamizer Supreme V3 je již třetí generací této oblíbené série, navržený společností Steam Crave s co největším citem na podání chuti. I v tomto případě společnost vsadila na svůj osvědčený koncept kombinace RDA a RTA do podoby RDTA.

Po designové stránce se opět jedná o perfektní vyvážení elegance a přímočarosti, díky které umožňuje bezchybné slazení s kterýmkoli stejně barevným módem na trhu. Oproti svým předchůdcům nyní jeho driptip září barvami, což je oproti dřívějším černým driptipům příjemnou změnou. Vyspěleji však působí i úprava airflow, kde namísto postupně rozšiřujícího airflow otvoru obsahuje tři variace stylově vypadajících otvorů. Máte proto na výběr mezi jedním, dvěma a nebo třemi průduchovými proužky, jež navíc odhalují série dělených otvorů. Tento koncept oplývá příjemným estetickým vzezřením, nejinak tomu však je i s funkcionalitou.

V základu je tank vybaven plochým sklíčkem, s nímž dokáže pojmout až 6ml e-liquidu. Součástí balení je však i vypoulené sklíčko pro 7ml. Vybrat si tak můžete mezi již tak velkým objemem a nebo jej pohodlně zaměnit za ještě větší. Stejně jako u předcházející verze lze však tankovou sekci z atomizéru vyjmout a posléze jej používat jako RDA atomizér a to včetně možnosti spodního plnění prostřednictvím squonker módu.

Proměnou však prošla i samotná motací základna. Ta je sice po vzoru předchůdců umístěna ve spodní části s přímým přístupem vzduchu, tradiční typ Velocity však nahradil koncept vyměnitelných základen v čele s dvoupostovou pro jednu spirálku, bezpostovou pro dvě spirálky a speciální základnu pro mesh pletivo. V balení naleznete taktéž dva druhy meshe, takže i pokud jste dosud neměli možnost tuto variantu vyzkoušet, nyní k tomu máte skvělou příležitost.

Abyste si mohli zážitek uzpůsobit ještě více, nachází se v balení širší trubice "komínu" a tak lze snadno ještě více umocnit volnost potahu. Můžete se proto spolehnout, že právě nový Aromamizer je správnou volbou s širokou škálou přizpůsobení.

Vlastnosti
Průměr: 25mm
Výška: 59mm (včetně driptipu)
Kapacita: 6ml / 7ml (s vypouklým sklíčkem)

Obsah balení
1x Atomizér Steam Crave Aromamizer Supreme V3 Advanced Edition
1x Náhradní vypouklé sklíčko (7ml)
1x Vyměnitelná rozšířená kmínová trubice
1x Adaptér pro driptipy 510
2x Vyměnitelná motací základna (1x pro mesh, 1x bezpostová)
2x Mesh pletivo (1x SS316, 1x Kanthal A1)
1x Sada náhradních dílů a šroubováku
1x Samolepka Steam Crave
1x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

full black Kód: 3667
silver Kód: 3668
Hellvape Dead Rabbit V3 RDA 24mm, black
799 Kč
Kód: 3673
Hellvape Dead Rabbit V3 RDA 24mm, stainless steel Kód: 3674