V sekci VÝPRODEJ naleznete zboží, které již nadále nebudeme mít v nabídce

Hellvape Dead Rabbit V3 RDA 24mm, black

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 3673
799 Kč
Hellvape Dead Rabbit V3 RDA 24mm, black

Již třetí verze RDA atomizéru řady Dead Rabbit ukazuje vysokou oblíbenost mezi uživateli, proto nyní přichází s propracovanější verzí, jejíž design byl doveden do stavu naprosté dokonalosti. Klíčové prvky série však však zůstaly zachovány a proto si nyní můžete užít plně kvalitní chuť a nadstandardní tvorbu páry v ještě lepším kabátku.
Největších změn se dočkal především topcap, na první pohled tak vypadá atomizér mnohem elegantněji, než jeho předchůdci, nechybí mu však ikonická rytina, umístěna uprostřed. Uzlový dekor na horní i spodní straně byl nahrazen stylovými výřezy, nacházejícími se pouze na straně horní. Působí tak ještě mnohem vyspěleji a sebevědoměji zároveň. Mimo topcap však evolucí prošel i široký driptip, jež vychází z předchozí verze, avšak namísto jednolitého barevného vzoru přichází s prémiovým krystalickým nebo abstraktním vzorkováním (dle varianty). Z hlediska funkcionality je potom novinkou boční airflow, rozdělený do třech vodorovných pruhů přímo na topcapu, přinášející ještě lepší přístup vzduchu, těžící z dělených otvorů. Ty lze nechat plně či částečně otevřené nebo lze využít miniaturních kruhových dělených otvorů.
Stejně jako předchozí verze obsahuje Dead Rabbit V3 prostornou bezpostovou motací základnu, nacházející se uprostřed na vyvýšenině. Ta vám poskytuje ničím neomezený prostor pro pohodlné osazování dvouspirálkových námotů. Oproti předchůdci se i přes zachování konceptu rozložení základna dočkala modernizace, pro spirálky jsou tak k dispozici sloty trubičkového tvaru, jež působí mnohem praktičtěji a současně z bočního pohledu připomínají zaječí uši, neopomíjí však ani barevné rozlišení jednotlivých pólů. Prostor pro spirálky se nachází přímo naproti airflow otvorům, poskytuje proto naprosto dokonalé rozložení vzduchu napříč spirálkami a z toho vycházející prokreslení chuti, jež vám dá možnost procítit každý detail vaší oblíbené příchuti plnými doušky.
Aby bylo používání atomizéru plně komfortní, nachází se ve spodní části rezervoár, díky kterému budete snadno předcházet nedostatečnému zakápnutí bez potřeby neustálého zakapávání. Ten rovněž poslouží v případě, že vlastníte squonker mód. Vzhledem k obsahu BF pinu v balení totiž můžete využít také pohodlnějšího zakapávání skrze squonker lahvičku na módu.
Atomizér je vzhledem ke dvouspirálkové základně určen především pro pokročilejší, poskytuje však dostatek prostoru i pro začínající buildery. Uvítají jej proto nejen všichni fanoušci série Dead Rabbit, ale rovněž každý vaper, hledající kvalitní chuť plnou hustých mraků spolu s propracovaným designem.

Vlastnosti:
Průměr: 24mm
Délka: 37,35mm
Hmotnost: 42g

Použité materiály: nerezová ocel

Obsah balení:
1x Atomizér Hellvape Dead Rabbit V3 RDA
2x Předmotaná spirálka Ni80 Fused Clapton (0,37Ω)
2x Vatová tyčinka
1x BF Pin
1x Sada náhradních dílů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

voopoo rta pod tank
549 Kč
Kód: 3164
full black Kód: 3667
silver Kód: 3668
Hellvape Dead Rabbit V3 RDA 24mm, stainless steel Kód: 3674