5. a 6.7. (pátek a sobota) bude z důvodů státních svátků ZAVŘENO. Všechny objednávky budou expedovány hned v pondělí

Elektronická cigareta OXVA Oneo POD 1600 mAh, Silky Brown

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 4686
599 Kč
Elektronická cigareta OXVA Oneo POD 1600 mAh, Silky Brown

Výrobce OXVA rozšiřuje své portfólio POD zařízení o další novinku. Tou je model Oneo. Výrobce s tímto modelem sází na všestranost. Díky výkonu 40W jej lze provozovat jak na DL, tak MTL. Dále nabídne celokovové tělo, velkou, 1600 mAh baterii a regulaci airflow. I přes své, nikterak skromné parametry, nabízí stále dost kompaktní rozměry: 102 x 32,5 x 23 mm. Zařízení je také uživatelsky velmi přívětivé. Není nutno nic manuálně nastavovat a jedná se tak o skvělé POD zařízení i pro naprosté nováčky.

Design zařízení není nikterak extravagantní. Až na nápisy na přední a boční straně a LED pásek ničím nevybočuje z příjemného, minimalistického nádechu. Na zadní straně naleznete posuvník pro regulaci přívodu vzduchu. Zařízení osazuje cartridge na vrchní stranu. Z balení je ovšem doplněno o kovovou krytku, díky které cartridge nijak nenarušuje vzhled. V krytce je pak vyříznut obdelníkový otvor pro snadnou kontrolu hladiny náplně v cartridgi. Zařízení nedisponuje žhavícím tlačítkem. Sazí ryze na aktivaci potahem.

Ke svému chodu je Oxva Oneo osazeno kvalitním čipem, poskytujícím maximální výkon až 40W, standardní ochranné prvky a také rychlé nabíjení zabudované 1600mAh baterie prostřednictvím portu USB-C v podstavě. Poskytne vám tak dlouhou dobu i pro celodenní vapování a v případě potřeby rychlé nabití (5V/2A).

Zařízení disponuje indikátorem v podobě LED pásku. Ten Vás bude informovat o stavu baterie, žhavení a případných chybách. Barvy lze navíc upravovat rychlým potažením 3x během 1,5 sekund.

K zařízení jsou dostupné cartridge se třemi odpory. Můžete vybírat mezi odporem 0,4 ohm (28-34W) pro provoz s potahem přímo do plic (DL), odporem 0,6 ohm (20-26W) pro tužší potah do plic (RDL), nebo odporem 0,8 ohm (14-18) pro šlukovaní (MTL). Všechny tyto cartridge disponují objemem 3,5 ml a novou technologií Unitech. Tou výrobce slibuje skvělé podání chuti a vysokou odolnost proti protečení.

Parametry
Rozměry: 102mm x 32,5mm x 23mm
Hmotnost: 75g
Rozsah výstupního výkonu: 5W – 40W
Rozmezí odporu: 0,33Ω - 3Ω
Objem cartridge: 3,5ml
Baterie: 1600mAh zabudovaná
Nabíjení: USB-C 5V/2A
Použité materiály: Zinková slitina, PCTG

Obsah balení
1x Zařízení OXVA Oneo
2x Cartridge Oneo (1x 0,4Ω; 1x 0,8Ω)
1x Nabíjecí kabel USB-C
1x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty