Příchuť ProVape Warriors S&V: Kim Kabum (Ananas, jahoda, třešeň) 20ml

1 hodnocení
Dostupnost Skladem
Kód: 2319
249 Kč
Příchuť ProVape Warriors S&V: Kim Kabum (Ananas, jahoda, třešeň) 20ml
1 hodnocení
Kurýr až do domu
Kurýr až do domu
Náš vlastní kurýr přiveze objednávku až k Vašim dveřím
5,0 1 hodnocení

Sladké, osvěžující třešně a jahody přináší jedinečný vaperský zážitek, na který se nezapomíná. V kombinaci s lehce nakyslým ananasem dosáhnete skutečně omračujícího mixu, který rozhodně budete milovat.

Prémiové příchutě značky ProVape lákají nejen na stylové obaly a názvy, ale také na mimořádně chutné směsi, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Najdete zde vytříbené ovocné a sladké směsi, které si zamilujete už při prvním potahu. Příchutě jsou vyrobeny systémem shake & vape, pro vapování tedy stačí pouze velkou lahvičku dolít bází a začít vapovat ihned bez nutnosti zrání! Precizně zvolené kombinace různých druhů ovoce a pečlivá příprava a míchání všech surovin dělají z těchto příchutí něco skutečně mimořádného. Vyzkoušejte je sami, nebudete litovat!
 
Příchutě pochází z Lotyšska, kde jsou vyráběny pod nejpřísnějšími kontrolami pro uvedení na světový trh. Pro výrobu jsou vybírány jen ty nejkvalitnější suroviny, abyste si mohli vychutnat skutečně prémiový zážitek z vapování. Jsou dodávány ve velké 60 ml lahvičce, ve které se nachází 20 ml příchutě. Tuto příchuť stačí pouze dolít bází a začít vapovat.