OXVA Xlim SQ Pro elektronická cigareta 1200mAh Mauve White

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 4580
799 Kč
OXVA Xlim SQ Pro elektronická cigareta 1200mAh Mauve White

Po velkém úspěchu modelu Xlim Pro, který je bezpochyby bestsellerem značky, se výrobce Oxva rozhodl vydat další z Pro zařízení. Tentokrát se jedná o zařízení s přídomkem SQ (square), což značí formát čtverové krabičky. I přes kompaktnější rozměry byl prostor pro větší baterii, téměr všechny funkce modelu Xlim Pro a zcela přepracovaný 0,96“ displej.

Jak již tedy bylo zmíněno, zařízení je takřka čtvercového formátu o rozměrech: 76mm x 55mm x 20mm. Váha pak dosahuje, velmi příjemných 88g. Vzhledem k formátu nebude nouze o ergonomii a pohodlný úchop nalezne téměr každý uživatel. Zařízení má rám ze zinkové slitiny. Boční panely zařízení jsou provedeny v různých dekorech (záleží na konkrétní barevné vatiantě). Slot pro cartridge se nachází standardně v horní části zařízení. Vedle něj naleznete praktické poutko pro přidělání přívěšku. Po stranách pak naleznete žhavící tlačítko a USB-C konektor. Na opačné straně se pak nachází posuvník pro regulaci tuhosti potahu.

Na přední straně se nachází zcela nový 0,96“ TFT displej, přehledně znázorňující nastavený výkon, indikátor stavu baterie, odpor cartridge, délku i počítadlo potahů. Na rozdíl od modelu Xlim Pro jste sice ochuzeni o indikační LED pásek, displej je však upravitelný a na výběr máte hned několik motivů. Zařízení mimo výstupní režím výkonu (Power) nabízí také režim SMART, který automaticky upraví výkon zařízení dle vložené cartridge.

Ke svému chodu je zařízení osazeno kvalitním čipem, poskytujícím maximální výkon až 30W, standardní ochranné prvky, možnost žhavení potahem i stiskem tlačítka a také rychlé nabíjení zabudované 1200mAh baterie prostřednictvím portu USB-C. Poskytne vám tak dlouhou 1-3 denní výdrž vapování a v případě potřeby rychlé nabití již za 45 minut.

Spolu s verzí Xlim Pro vydala společnost OXVA také nové cartridge Xlim V3 s objemem 2ml a vrchním plněním bez potřeby vyjímání ze zařízení. Ty přichází ve čtyřech odporových variantách (0,4Ω; 0,6Ω; 0,8Ω; 1,2Ω), snadno si tak mezi nimi najdete tu nejvhodnější pro vás. Je však zpětně kompatibilní také s původními cartridgemi verze Xlim V2.

Parametry:
Rozměry: 54,4 x 20,4 x 77mm
Výstupní výkon: 5W - 30W
Kapacita baterie: 1200 mAh
Objem cartridge: 2ml
Materiál: hliníková slitina + PCTG
Dobíjení: USB-C port (5V / 1A)

Obsah balení:
1x OXVA Xlim SQ Pro baterie
1x cartridge OXVA Xlim V3 cartridge Top Fill (2ml, 0,8 ohm)
1x cartridge OXVA Xlim V3 cartridge Top Fill (2ml, 0,6 ohm)
1x USB-C kabel
1x Šňůrka na krk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: