Spotřební daň vešla v platnost 1.4.2024 - po doprodání zásob se produkty znatelně prodraží, zásobte se!

iSmoka-Eleaf iStick Pico LE Box 75W grip Full Kit Black Grey

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 2767
1 499 Kč
iSmoka-Eleaf iStick Pico LE Box 75W grip Full Kit Black Grey

iStick Pico LE Kit je praktická sada elegantního módu, jehož konstrukce vychází z modelu Pico 2. Nově však přináší vylepšený design a součástí je také nový atomizér Eleaf GX, zpracovaný na principu POD cartridgí.

Tělo módu je vyrobeno z nerezové oceli, přináší tak zvýšenou odolnost proti poškození. Současně je však mód opatřen o elegantní kožené panely, jež ochraňuje boční i zadní stranu před poškrábáním i odloupáváním barvy. Ozdoben je rovněž nápisem iStick Pico Le, koncipovaném v psaném fontu pro opravdu unikátní vzezření. Díky tomu vypadá mód mnohem vyspěleji a přináší ještě větší komfort při uchopení v ruce. To však při hmotnosti pouhých 86g (bez baterie). Tradičně ve jménu řady Pico je i verze LE opatřena bateriovým slotem, který se nachází pod horní krytkou. Vedle krytky se nachází standardní závit 510, poskytující dostatek prostoru pro atomizéry do průměru až 26mm. Pouze s jednou baterií typu 18650 (není součástí balení) dokáže podávat výkon až 75W a nechybí ani režimy teploty pro nikl, titan a nerezovou ocel. Vše máte navíc k přizpůsobení přímo prostřednictvím módu, k čemu si vystačíte jen se třemi tlačítky a přehledným 0,49" displejem. Nechybí však ani port USB-C pro možnost rychlého nabití baterie přímo v módu.

Součástí sady je zbrusu nový atomizér Eleaf GX Tank, jehož konstrukce je inspirována POD cartridgemi. Přináší tak možnost snadného horního plnění po sejmutí gumové krytky i výměny žhavících hlav. Tank atomizéru poskytuje nadměrný objem až 5ml pro e-liquid, což sebou nese také dlouhou dobu používání bez potřeby častého doplňování. Speciálně pro tento atomizér byly vyrobeny nové hlavy GX, přicházející s kanthalem i inovativní nerezovou ocelí AST (austenitická nerezová ocel). Žhavící hlavy dokážou podávat ještě prokreslenější chuť, umožňují zažhavení za pouhých 0,001 vteřiny a současně výrazně zvyšují životnost žhavících až na 2000 potahů. Na výběr máte navíc mezi meshovou AST hlavou o odporu 0,5Ω nebo kanthalovou hlavou 0,2Ω s mřížkovým meshem, snadno si mezi nimi tak naleznete tu pravou právě pro vás.

Můžete se proto spolehnout na výbornou chuť, velkou tvorbu páry a dlouhou výdrž v čele s dostatečným výkonem pro vaše komfortní vapování.

 

Parametry:
Rozměry: 51,8 x 27,7 x 110,5mm
Kapacita clearomizeru: 5ml
Typ baterie: 18650

Obsah balení:
1 x iStick Pico Le grip
1 x GX clearomizer
1 x GX-K 0,2ohm žhavicí hlava
1 x GX 0,5ohm žhavicí hlava
1 x USB-C kabel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: