Spotřební daň vejde v platnost již 1.4.2024 a s tím i navýšení cen - zásobte se!

Yachtvape Pandora V2 MTL RTA, matná černá

Dostupnost Skladem
Kód: 3904
1 199 Kč –25 % 899 Kč
Yachtvape Pandora V2 MTL RTA, matná černá
pandora
1 199 Kč –25 %

Společnost Yachvape, specializující se na MTL motací atomizéry, přichází s inovovanou verzí oblíbeného atomizéru Pandora. Ten je doplněný o nový systém úpravy přívodu vzduchu při zachování více než třiceti možností nastavení.
Oproti předchozí verzi je velkou změnou design celého atomizéru. Pandora V2 vyzařuje elegancí, stylovými výřezy u horní části a vyvýšeninou, osazenou zúženým 510 driptipem. Celá konstrukce proto působí střízlivým a současně sebevědomým dojmem. Speciálním vylepšením je kulatá otočná vložka, s jejíž pomocí lze upravit vnitřní přívod vzduchu ke spirálkám. Na vložce jsou pro větší přehlednost vyryty velikosti otvorů, přičemž požadovanou hodnotu zvolíte otočením k horní šipce. Atomizér však disponuje i posuvným kroužkem v dolní části pro ještě podrobnější úpravu množství přísunu vzduchu a tím výsledné tuhosti potahu.
Pandora V2 je designovou perlou složenou z 28 důkladně propracovaných součástí. Současně přináší inovaci v podobě technologie Dual Chamber spočívající v použití speciální komorové vložky, zmenšující celkový prostor základny, stlačující vytvořenou páru a prokreslující výslednou chuť potahu na maximum. Lze však použít i bez komorové vložky, kdy je výsledná chuť jemnější.
Specialitou atomizéru je propracovaný systém přívodu vzduchu. Pandora V2 kombinuje upravitelnost vnějšího i vnitřního přívodu vzduchu ke spirálce. Vnější upravitelný airflow se skládá z pěti dělených otvorů a je umístěn ve spodní části pod posuvným kroužkem. Vnitřní airflow nabízí celkem šest otvorů v rozmezí od 0,8mm do 2mm. Tuto vložku je možné otočit na požadovanou velikost otvoru díky kulatému posuvníku umístěnému z vnější části, není proto nutné celý atomizér rozebírat a vložku manuálně posouvat. Při úpravě jak vnitřního tak i vnějšího přívodu vzduchu nabízí atomizér více než třicet možností kombinací pro utažený MTL i volnější RDL potah. Motací základna atomizéru je šroubková, lze tak snadno osadit jednou drobnější spirálkou, umístěnou do žlábku uprostřed mezi šroubky. Stejně snadno usadíte i vatu do juiceflow kanálků, starajících se o vždy perfektní a rychlé přivedení e-liquidu ke spirálce.
Vzhledem k průměru atomizéru pouhých 22mm lze jednoduše sladit s řadou boxmódů i tubových módů zcela bez přesahu. Spolu s jednoduchým osazením a perfektním prokreslením chuti přímo vybízí k použití nejen e-liquidů s běžným (freebase) nikotinem, ale také e-liquidů s nikotinovou solí (nicsalt) a díky obrovské škále možností přizpůsobení přívodu vzduchu je tím pravým atomizérem nejen pro náročné a zkušené vapery.

Parametry:
Průměr: 22mm
Délka: 48mm
Objem tanku: 2ml
Velikost airflow otvorů vložky: 0,8mm, 1mm, 1,2mm, 1,4mm, 1,6mm, 2mm
Materiál: Nerezová ocel, sklo

Obsah balení:
1x Atomizér Yachtvape Pandora V2
1x Předmotaná MTL spirálka (0,6Ω)
1x Předmotaná Clapton spirálka (0,8Ω)
1x Náhradní driptip
1x Komorová vložka
1x Náhradní sklo
1x Sada náhradních dílů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: