Spotřební daň vešla v platnost 1.4.2024 - po doprodání zásob se produkty znatelně prodraží, zásobte se!

Vaporesso Target 200 Full Kit Carbon Black

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: 3196
1 699 Kč
Vaporesso Target 200 Full Kit Carbon Black

Propracovaná sada společnosti Vaporesso spojuje mód Target 200 s inovativním atomizérem iTank. Spojení výkonného módu a atomizéru s unikátní technologií přívodu vzduchu vám poskytne ve všech ohledech dokonalý prožitek z DL vapingu v podobě plné chuti a husté páry.

Díky speciální "klecové" konstrukci je mód kompaktní i přes svou potřebu použití dvou 18650 baterií. Závit umožňuje nasazení atomizérů až do průměru 25mm bez přesahu, nejlepšího výsledku však dosáhnete s atomizérem iTank, obsaženém přímo v balení. Značná část zařízení je potažena voděodolným pleteným povrchem pro zajištění lepší výdrže při nárazu, ale především pro příjemný pocit z úchopu. Zadní část těla je spojena kovovým výstupkem s prohlubní, ve kterém je ve futuristickém stylu vyryto logo Vaporesso, což umocňuje záměr designéra dát módu vesmírné vzezření. Kromě kulatého tlačítka žhavení umístěného strategicky v horní části těla na ovládacím panelu je mód vybaven i dvěma pozičními tlačítky a také speciálním tlačítkem výběru režimu pro co nejjednodušší přístup k menu. Zařízení nabízí i uživatelsky přívětivější rozhraní s lepší svítivostí celobarevného 0,96“ TFT displeje na němž naleznete všechny důležité informace pro důkladný přehled a tím i možnost přizpůsobení. Nespornou výhodou je i velikost zobrazených hodnot podle jejich důležitosti. Na displeji se nachází vybraný režim, nastavená hodnota příslušného režimu, odpor, stav baterie, doba stisku tlačítka žhavení a nechybí ani počítadlo potahů.

Výkonný čip AXON 2.0, nacházející se v zařízení nabízí maximální výkon až 220W a několik nastavitelných režimů žhavení. Samozřejmostí jsou režimy výkonu, napětí a Bypass, novinkou v řadě Target jsou však speciální režimy Pulse a Smart. Režim Smart (F[t]) poskytuje automatické přizpůsobení teploty, rychlosti a doby žhavení pro co nejlepší možný chuťový prožitek. Režim Pulse zajišťuje žhavení při konstantně nastaveném napětí pro vyváženou chuť, hit i optimální přísun nikotinu.

Součástí sady je atomizér iTank o průměru 24,5mm, jež dokonale pasuje k designu módu. Na první pohled vás zaujme kombinace ostrých a oblých výřezů u spodní i horní hrany. Ty slouží nejen jako osobitý designový prvek, ale napomáhají také jednodušší manipulaci při otevírání topcapu a úpravě přívodu vzduchu. Pro snadnou kompatibilitu je opatřen standardním driptipem 510, který lze v případě potřeby vyměnit za jiný. E-liquid se plní snadno po odsunutí topcapu v místě vyznačeném šipkou směrem do strany. K dispozici vám nabízí tank o nadstandardním objemu 8ml. Atomizér sebou přináší zcela nové meshové žhavící hlavy GTi, umožňující rovnoměrné nahřívání a plně prokreslené chuťové podání, plynoucí z použití meshe a propracovaného systému Turbo Airflow pro přívod vzduchu celkem ze tří otvorů. Současně využívá technologii automatické cirkulace e-liquidu, jež využívá podtlak k opětovnému nasávání e-liquidu a současně zamezuje protékání. Systém Turbo Airflow mimo to zajišťuje hladký potah bez pískání a spolu s použitím meshových hlav umocňuje chuť, volnost potahu i celkový požitek z vapování.

Sestava je proto vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé na poli DL (přímý potah, větší tvorba páry) vapingu, kteří chtějí mít možnost detailního nastavení při zachování vždy bezchybné chuti.

 

 

PARAMETRY


Mód:
Rozměry: 89,6mm x 42,8mm x 33,7mm
Hmotnost: 120g
Výkon: 5W - 220W
Rozmezí odporu: 0,1Ω - 3Ω
Režimy žhavení: Watt, Volt, Pulse, Smart (F[t]), Bypass
Baterie: 2x 18650 (nejsou součástí balení)
Nabíjení: USB-C (5V/2A)
Displej: 0,96“ TFT

Atomizér:
Průměr: 24,5mm
Délka: 52,5mm
Objem tanku: 8ml
Druh žhavení: Tovární hlavy GTi (0,2Ω 60-75W / 0,4Ω 50-60W)
Doporučený odpor: <1Ω
Materiál: Nerezová ocel, pyrex

Obsah balení:
1x Mód Vaporesso Target 200 Mod 220W
1x Atomizér Vaporesso iTank
2x Žhavící hlava GTi (1x 0,2Ω 60-75W; 1x 0,4Ω 50-60W)
1x Náhradní pyrexové sklíčko
1x Sada náhradních dílů
1x Nabíjecí kabel USB-C
1x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

voopoo drag 4 177w grip 55ml full kit black walnut Kód: 3679
voopoo drag 4 177w grip 55ml full kit pale gold walnut Kód: 3680