Poslední zlevněné kusy v sekci "VÝPRODEJ"!

Příchuť VINC Shake and Vape 12ml Typhoon

Dostupnost Skladem
Kód: 3737
199 Kč
Příchuť VINC Shake and Vape 12ml Typhoon

Tohle aroma je hodně FRESH. Melouny, melouny a zase melouny. Kombinace žlutého a červeného melounu, doplněná trochou lahodné jahody, a na úplném konci i tóny dračího ovoce. Jahoda dodává nasládlost po celé délce vdechu, dračí ovoce to celé spojuje dohromady a dává tomu plnost.

Nové příchutě VINC vyrobené ve vape komunitě známým "Opičákem" (Monkey Liquid) představují poctu českému vapingu. Veškeré ingredience příchutí VINC prošly náročným testováním a splňují veškerá nařízení EU pro jejich prodej.

Samotný název VINC představuje zkratku Vaping Is Not a Crime, v překladu vaping není zločin. Vychutnejte si legendární příchutě a ponořte se do světa vyvážených a s láskou vytvořených receptur, které si jednoznačně zamilujete!

Doporučené dávkování: Uživatel přidá pouze bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.
Doporučená doba zrání: 7 dní
Objem: 12ml (plastová lahvička o celkovém objemu 60ml s plnícím kapátkem)

Kvalita příchutí VINC je daná vstupními surovinami pro výrobu, provedením testů zdravotní nezávadnosti a dodržením standardních výrobních procesů.Samozřejmostí je vypracovány bezpečnostní list pro každou příchuť VINC. Jedná se o původní recepturu oblíbenou mezi vapery, nyní v provedení Shake And Vape. Příchutě jsou připraveny tak, abyste namíchali kvalitní liquid v domácím prostředí a to přímo do zakoupené 60ml lahvičky. Při míchání používejte ochranné pomůcky. Veškerá výroba příchutí VINC probíhá výhradně v České republice a použité suroviny pochází z EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: