Spotřební daň vejde v platnost již 1.4.2024 a s tím i navýšení cen - zásobte se!

Příchuť VINC Shake and Vape 12ml Alice

Dostupnost Skladem
Kód: 3736
199 Kč
Příchuť VINC Shake and Vape 12ml Alice

Příchuť Alice od VINC představuje netradiční mix snídaňových cereálií s mlékem, sladkou smetanou a karamelem. Po uzrání se jednotlivé chuťové složky smísí a vytvoří jedinečnou chuť sladkého zahuštěného mléka. Zaručená kombinace, kterou musíte vyzkoušet!

Nové příchutě VINC vyrobené ve vape komunitě známým "Opičákem" (Monkey Liquid) představují poctu českému vapingu. Veškeré ingredience příchutí VINC prošly náročným testováním a splňují veškerá nařízení EU pro jejich prodej.

Samotný název VINC představuje zkratku Vaping Is Not a Crime, v překladu vaping není zločin. Vychutnejte si legendární příchutě a ponořte se do světa vyvážených a s láskou vytvořených receptur, které si jednoznačně zamilujete!

Doporučené dávkování: Uživatel přidá pouze bázi do lahvičky, zatřese s ní a má hotový e-liquid.
Doporučená doba zrání: 7 dní
Objem: 12ml (plastová lahvička o celkovém objemu 60ml s plnícím kapátkem)

Kvalita příchutí VINC je daná vstupními surovinami pro výrobu, provedením testů zdravotní nezávadnosti a dodržením standardních výrobních procesů.Samozřejmostí je vypracovány bezpečnostní list pro každou příchuť VINC. Jedná se o původní recepturu oblíbenou mezi vapery, nyní v provedení Shake And Vape. Příchutě jsou připraveny tak, abyste namíchali kvalitní liquid v domácím prostředí a to přímo do zakoupené 60ml lahvičky. Při míchání používejte ochranné pomůcky. Veškerá výroba příchutí VINC probíhá výhradně v České republice a použité suroviny pochází z EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: