VÝPRODEJ liquidů LIQUA a jednorázových e-cigaret naleznete v sekci "VÝPRODEJ"

Voopoo DRAG X Plus Professional Edition Easy Kit Classic

Dostupnost Skladem
Kód: 3704
1 099 Kč
Voopoo DRAG X Plus Professional Edition Easy Kit Classic

Společnost Voopoo přichází na trh s novou exkluzivní edicí zařízení Drag X Plus Professional Edition. Jednáse o výkonný a elegantní jednobateriový mód.
Módu dominuje vystouplý uživatelský panel s ostrými liniemi, který je ve spodní části po stranách zdoben logem výrobce VooPoo a názvem integrovaného výkonného čipu Gene Fan 2.0. Na velkém panelu je v horní části strategicky umístěno velké, kulaté tlačítko žhavení s prohloubením. Pro snadné přizpůsobení je mód vybaven dvěma dalšími tlačítky, umístěnými pod přehledným 0,96“ TFT displejem. Ve spodní části panelu se pak nachází nabíjecí port typu USB-C pro rychlé nabití vložené baterie typu 21700 nebo 18650 při použití adaptéru (baterie a adaptér nejsou součástí balení). Na displeji se nachází všechny podstatné informace, mezi nimi nechybí informace o stavu baterie, aktuálně zvolenému režimu, množství provedených potahů, délce posledního potahu a v neposlední řadě také informace o aktuálně nastaveném výkonu, aktuálním napětí a odporu.
Konstrukce těla ze zinkové slitiny přechází z rovného uživatelského panelu v elegantní zaoblení. Horní plocha se závitem 510 pro našroubování atomizéru poskytuje dostatečný prostor pro atomizéry o průměru až 29mm bez přesahu. Zaoblený bateriový slot je potažen měkkou a na dotek velmi příjemnou koženou vrstvou s velkým názvem zařízení. Jelikož byly pro konstrukci použity lehké materiály, mód se pyšní celkovou hmotnosti (bez baterie) pouhých 133g,
Zařízení je vybaveno vylepšeným čipsetem Gene Fan 2.0, díky kterému dokáže podávat výkon až 100W, spolu s tím navíc poskytuje přesnější znázornění hodnot. Čip disponuje možností výběru mezi režimem Smart, jež automaticky detekuje optimální nastavení dle použitého žhavení a RBA režimem, umožňujícím větší možnost přizpůsobení a využití maximálního výkonu. Gene Fan 2.0 oproti svým předchůdcům nabízí schopnost zažhavení za pouhou 0,001 vteřiny. Novinkou zařízení je také možnost změny zobrazení displeje z režimu IRON (horizontální) na režim CORE (vertikální), na displej můžete tedy nahlížet i z boku.

 

Parametry:

Mód
Rozměry: 88mm x 35mm x 28mm
Rozsah výstupního výkonu: 5W - 100W
Rozsah vstupního napětí: 3,2V – 4,2V
Rozsah výstupního napětí: až 8,5V
Rozmezí odporu: 0,1Ω - 3Ω
Displej: 0,96“ TFT
Baterie: 1x 21700 / 1x 18650 (nejsou součástí balení)
Parametr nabíjení: 5V/2A
Použité materiály: Zinková slitina, kůže

Použité materiály: Nerezová ocel, PCTG

Obsah balení
1x Mód VooPoo Drag X Plus Professional Edition
1x Nabíjecí kabel USB-C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

voopo drag x plus pro edition kit ana 800x800 Kód: 3703