Spotřební daň vejde v platnost již 1.4.2024 a s tím i navýšení cen - zásobte se!

VOOPOO DRAG 4 177W Grip Easy Kit Black Walnut

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 3686
1 399 Kč
VOOPOO DRAG 4 177W Grip Easy Kit Black Walnut

Voopoo DRAG 4 je již čtvrtou generací hi-tech módů řady DRAG od proslulého výrobce Voopoo, jež si potrpí na stylovém vzhledu, vytříbených texturách a dostatečně vysokém výkonu až 177W.

DRAG 4 po konstrukční stránce následuje své předchůdce ze stejnojmenné řady. Po bocích je mód vybaven designovým prvkem v podobě dřevěného / resinového panelu na němž je umístěno jen malé logo DRAG 4. Zadní plocha módu je pak potažena vypolstrovanou koženou vrstvou s vytepaným logem Voopoo, což dodává módu na eleganci.

Přední ovládací panel je konstruován tak, aby byl pro uživatele přívětivý a umožnil snadné přizpůsobování prostřednictvím displeje a tlačítek. Nejvýše je umístěno mírně vyvýšené tlačítko žhavení, pod nímž se nachází přehledný OLED displej, následovaný posuvníkem a dvěma pozičními tlačítky.

Posuvník přináší skvělý prvek, jehož funkci si navíc můžete vybrat sami. Jeho prostřednictvím lze uzamykat žhavící tlačítko, hodnotu nastaveného výkonu nebo přímo celé zařízení. Mezi těmito volbami si snadno vyberete přímo v nastavení tak, aby vám mód vyhovoval co nejvíc.

Spolu se dvěma bateriemi typu 18650 (nejsou součástí balení) zvládne mód spolehlivě podávat výkon až 177W. Bateriový slot je prakticky umístěn v zadní části a dostanete se k němu po jejím vysunutí. Samozřejmostí je rovněž možnost ultrarychlého nabíjení baterií přímo v módu prostřednictvím portu USB-C s proudem až 3A.

Mód je osazen osvědčeným čipem GENE TT 2.0, přicházejícím se žhavícími režimy Smart a RBA a úsporným EKO módem, prodlužujícím výdrž baterie až o 10%. Nově také přichází s chytrým režimem teploty, jež dokáže rozpoznat odporový materiál žhavení (Ni200, Ti, SS316 a SS430) a nastavit pro něj nejoptimálnější teplotu.

Na mód snadno dosadíte atomizéry s průměrem až 26mm bez přesahu, což vám dává volnou ruku při výběru toho ideálního k dokonalému souznění s módem i vaším osobním vkusem.

Parametry
Rozměry: 89mm x 25,4mm x 52,4mm
Rozsah výstupního výkonu: 5W – 177W
Rozsah výstupního napětí: 3,2V – 8,4V
Rozmezí odporu: 0,05Ω – 3Ω
Baterie: 2x 18650 (nejsou součástí balení)
Nabíjení: USB-C 5V/3A
Použité materiály: zinková slitina, kůže, resin/palisandr/ořechové dřevo

Obsah balení:
1x Mód Voopoo Drag 4
1x Nabíjecí kabel USB-C
1x Návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty