VÝPRODEJ liquidů LIQUA a jednorázových e-cigaret naleznete v sekci "VÝPRODEJ"

Vaporesso Target 200 Easy Kit Carbon Black

Dostupnost Skladem
Kód: 3745
1 299 Kč
Vaporesso Target 200 Easy Kit Carbon Black

Již čtvrtý mód ze série Target společnosti Vaporesso inspirovaný vesmírem v sobě ukrývá osvědčený čip AXON ve verzi 2.0, schopný výkonu až 220W. Oproti svým předchůdcům je však Target 200 o 16% menší a lehčí.
Díky speciální "klecové" konstrukci je tento mód kompaktní i přes svou potřebu použití dvou 18650 baterií. Závit pro nasazení atomizéru je optimální pro atomizéry do průměru až 25mm bez přesahu. Značná část zařízení je potažena voděodolným pleteným povrchem pro zajištění lepší výdrže při nárazu, ale především pro příjemný pocit z úchopu. Zadní část těla je spojena kovovým výstupkem s prohlubní, ve kterém je ve futuristickém stylu vyryto logo Vaporesso což umocňuje záměr designéra dát módu vesmírné vzezření. Kromě kulatého tlačítka žhavení umístěného strategicky v horní části těla na ovládacím panelu je mód vybaven i dvěma pozičními tlačítky a také speciálním tlačítkem výběru režimu pro co nejjednodušší přístup k menu. Zařízení nabízí i uživatelsky přívětivější rozhraní s lepší svítivostí celobarevného 0,96“ TFT displeje na němž naleznete všechny důležité informace pro důkladný přehled a tím i možnost přizpůsobení. Nespornou výhodou je i velikost zobrazených hodnot podle jejich důležitosti. Na displeji se nachází vybraný režim, nastavená hodnota příslušného režimu, odpor, stav baterie, doba stisku tlačítka žhavení a nechybí ani počítadlo potahů.
Výkonný čip AXON 2.0, nacházející se v zařízení nabízí maximální výkon až 220W a několik nastavitelných režimů žhavení. Samozřejmostí jsou režimy výkonu, napětí a Bypass, novinkou v řadě Target jsou však speciální režimy Pulse a Smart. Režim Smart (F[t]) poskytuje automatické přizpůsobení teploty, rychlosti a doby žhavení pro co nejlepší možný chuťový prožitek. Režim Pulse zajišťuje žhavení při konstantně nastaveném napětí pro vyváženou chuť, hit i optimální přísun nikotinu.
Zařízení Target 200 si proto oblíbí každý příznivec velkých výkonů, širokého spektra tradičních i netradičních žhavících režimů, přehledného a uživatelsky přívětivého prostředí, to vše současně v unikátním pleteném kabátku.

Parametry
Rozměry: 89,6mm x 42,8mm x 33,7mm
Hmotnost: 120g
Výkon: 5W - 220W
Rozmezí odporu: 0,1Ω - 3Ω
Režimy žhavení: Watt, Volt, Pulse, Smart (F[t]), Bypass
Baterie: 2x 18650 (nejsou součástí balení)
Nabíjení: USB-C (5V/2A)
Displej: 0,96“ TFT

Obsah balení:
1x Mód Vaporesso Target 200 Mod 220W
1x Nabíjecí kabel USB-C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Výstřižekdwdqs
1 699 Kč
Kód: 3196
drag 4 mod 3 Kód: 3686
drag 4 mod 4 Kód: 3685