OXVA x VapX Unibox 80W Gold Purple

1 hodnocení
Dostupnost Skladem
Kód: 2717
1 199 Kč
OXVA x VapX Unibox 80W Gold Purple
1 hodnocení
5,0 1 hodnocení

Stále ještě poměrně nová společnost OXVA, která nám však přinesla již mnoho produktů nyní přichází ve spolupráci s VapX s opravdovým unikátem v podobě "nesmrtelného" jednobateriového módu Unibox. Ten vám poskytne nejen exkluzivní design, ale především zvýšenou odolnost proti otřesům, vodě i prachu na vojenské úrovni.

Na první pohled upoutá svým vytříbeným vzhledem v podobě ostřejších hran, kombinovaných s mírnými zaobleními. Toto ergonomické provedení zajišťuje, že vám padne vždy skvěle do ruky a současně je jeho úchop velmi sebevědomý. Nejvíce proto připomíná styl high-tech. Tělo je vyrobeno ze zinkové slitiny, díky níž je celé tělo odolné proti mechanickému poškození. Předností tohoto módu je však certifikovaný stupeň krytí IP68, zajišťující módu jak úplnou odolnost proti vniknutí prachu do zařízení, tak i vodotěsnost pro potopení ve vodě i po delší dobu. Nechybí však ani odolnost proti pádům a otřesům, mód je tak vždy připraven jít s vámi do akce, ať už se pohybujete kdekoliv.

Kromě odolnosti se však výrobce zaměřil také na pohodlnost použití. Z toho důvodu je vybaven pokročilým čipsetem, přizpůsobeným na míru co nejkomfortnějšímu použití. Na displeji tak máte k dispozici intuitivní uživatelské prostředí, prostřednictvím něhož si mód přizpůsobíte zcela podle vašich představ. K dispozici poskytuje režim výkonu, napětí, teploty, křivky i Bypass, nebude vám tak chybět nic, co byste mohli k pohodlnému chodu potřebovat. Nabízí však také přizpůsobení rozhraní a to jak přímo z módu, tak i pokročileji po připojení prostřednictvím PC aplikace UniTool, jež umožňuje v případě vydání i aktualizaci firmwaru. Horkou novinkou je také test výkonnosti baterie přímo v módu, budete tak mít zkrátka přehled o všem potřebném k bezpečnému a bezstarostnému použití.

Mód Unibox je proto přímo vhodný pro dobrodruhy či osoby pracující v blízkosti vody, vzhledem k nadstandardní odolnosti, možnosti rychlého nabíjení přes USB-C a rozšířeným možnostem nastavení si jej však jednoznačně zamiluje každý.
Parametry

PARAMETRY:
Rozměry: 89mm x 39mm x 29mm
Hmotnost: 144g
Rozsah výstupního výkonu: 5W - 80W
Rozsah výstupního napětí: 0,5V - 9V
Rozmezí odporu: 0,08Ω - 3Ω
Podporované režimy žhavení: režim výkonu, napětí, regulace teploty, křivky žhavení, Bypass
Displej: 0,96"
Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)
Parametr nabíjení: 5V/2A
Použité materiály: Zinková slitina

Obsah balení:
1x Mód OXVA Unibox 80W TC
1x Kabel USB-C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

drag 4 mod 4 Kód: 3685
drag 4 mod 3 Kód: 3686