Od 25.11. (pátek) probíhá BLACK FRIDAY! Na vybrané zboží sleva až 40%! Pouze na prodejně ...

Joyetech eGo AIO ECO Friendly Version elektronická cigareta 1700mAh Gradient Grey

Neohodnoceno
Dostupnost Skladem
Kód: 2381
399 Kč
Joyetech eGo AIO ECO Friendly Version elektronická cigareta 1700mAh Gradient Grey
Neohodnoceno
Výrobce Joyetech přichází s reinkarnací populárního modelu eGo AIO, tentokrát v nové edici ECO Friendly pro rok 2020. Těšit se můžete na všechny funkční výhody ze série eGo AIO, ale také na ještě větší kapacitu integrované baterie, ekonomičtější balení a celou řadu barevných zpracování, ze kterých si vybere zaručeně každý. Boční část e-cigarety zdobí logo eGo AIO. E-cigareta se představuje s praktickými rozměry a tradičním a osvědčeným trubkovým designem. Na délku měří jen 118 mm a průměr se zastavil na krásných 19 mm. Skvěle padne do každé ruky, pohodlně se z ní vapuje a snadno se také přenáší v cestovním zavazadle, nebo třeba v kapse. Nesmí chybět ani oblíbená vrchní regulace přísunu vzduchu a praktické vrchní plnění tanku zabezpečené dětskou pojistkou.
 
Samotný tank nabídne objem 2 ml a poradí si s mnohahodinovým provozem bez potřeby dalšího doplňování. U tanku se nachází také boční průzor, pomocí kterého můžete sledovat zbývající množství e-liquidu v tanku. Uvnitř těla e-cigarety najdete integrovanou baterii s kapacitou 1700 mAh, která se postará o nerušený a pohodový provoz. V případě potřeby ji potom můžete kdykoliv dobít díky micro USB portu na těle e-cigarety. Joyetech eGo AIO Edice 2020 je kompatibilní se žhavícími tělísky z rodiny Joyetech BF, v základním balení najdete hlavu s odporem 0,6 ohm pro zisk optimálního množství páry a skvělé podání chuti. Joyetech eGo AIO v nové edici 2020 osloví zejména začátečníky a nenáročné zákazníky, kteří hledají jednoduchý model pro klasické šlukování (MTL).
 
 
Parametry produktu:
 
Délka: 118 mm
Průměr: 19 mm
Kapacita baterie: 1700 mAh
Objem tanku: 2 ml
Výstupní režim: přímé výstupní napětí z baterie
Dobíjení: USB port
Populární trubková konstrukce
 
Tradiční trubkový design e-cigarety je stále velice žádaný a populární. Díky této oblíbené konstrukci si užijete pohodlný provoz a používání. E-cigareta se snadno přenáší a perfektně se drží v každé ruce. Její délka činí jen 119 mm a průměr se zastavil na krásných 19 mm. Snadno ji proto uložíte také do kapsy, nebo cestovního zavazadla.
Jednoduché používání
 
Pro ovládání celé e-cigarety budete potřebovat pouze jedno jediné tlačítko. To se nachází  v přední části. Toto tlačítko slouží jak pro zapnutí a vypnutí e-cigarety, tak také pro samotné spínání žhavení. Nic není potřeba složitě nastavovat. Jen e-cigaretu naplníte e-liquidem, zapnete a můžete začít používat.
Žhavící hlavy Joyetech BF
 
Stejně jako předchozí modely eGo AIO je i tato novinka vybavena kompatibilitou se žhavícími hlavami Joyetech BF. V základním balení se nachází žhavící hlava s odporem 0,6 ohm, samostatně si potom můžete dokoupit například žhavící hlavu s odporem 0,5 ohm, nebo hlavu s odporem 1,0 ohm pro utaženější MTL potahování.
Větší kapacita baterie
 
Joyetech eGo AIO přichází ve verzi 2020 s větší kapacitou integrované baterie. Ta nově činí 1700 mAh a poradí si s mnohahodinovým provozem bez potřeby dalšího dobíjení. V případě nutnosti potom jednoduše připojíte micro USB kabel a baterii kdykoliv pohodlně dobijete.
 
* Micro USB kabel není součástí balení.
E-cigareta pro začátečníky
 
Pokud s e-cigaretami začínáte a hledáte jednoduchý a nenáročný model jako alternativu za klasické cigarety, je Joyetech eGo AIO jako stvořená právě pro vás. Nově také ve stylových barvách a v ekologickém jednoduchém balení.
Obsah balení:
 
1x e-cigareta Joyetech eGo AIO (Edice 2020) (vč. spirálovitého náustku)
1x žhavící tělísko Joyetech BF SS316 (0,6 ohm)
1x uživatelský manuál